Zespół

Nasz zespół składa się z ambitnych projektantów. Jesteśmy absolwentami Politechniki Gdańskiej i uczestnikami oraz laureatami wielu konkursów architektonicznych. Posiadamy wymagane kwalifikacje oraz uprawnienia do celów projektowych bez ograniczeń.

Współpracujemy z doświadczonymi branżystami i rzeczoznawcami, zapewniając kompletną i profesjonalną obsługę inwestycji.

Podczas kluczowych etapów procesu projektowego angażowany jest nasz pełen zespół projektowy. Dlatego m.in.: cechuje nas czujność na każdym etapie powstawania projektu - zarówno
- wizjonerskim,
- technicznym, jak i
- administracyjnym - oraz perfekcyjne podejście.

Szerokie spektrum naszych zainteresowań i pasji oraz chęć rozwoju skutkuje innowacyjnością zawodową i niewyczerpanym źródłem pomysłów.

Alicja Pobłocka Alicja Pobłocka - Jest członkiem Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów. Praktykę zawodową rozpoczęła tuż po ukończeniu studiów w 2004 r.

Współpracowała m.in. przy wielkopowierzchniowych obiektach takich jak uniwersytet, zakłady karne, kościoły, instytucje państwowe, obiekty przemysłowe, usługowo-handlowe (m.in. galeria handlowa, salon samochodowy), deweloperskie osiedla mieszkaniowe oraz domy wielo- i jednorodzinne.

Laureatka i uczestniczka konkursów architektonicznych (m.in. III miejsce w konkursie na zabudowę mieszkaniową, udział w konkursie na kamienicę XXI wieku).

W wolnym czasie zajmuje się: rysunkiem i malarstwem, fotografiką, grą na fortepianie.

Natalia Pobłocka Natalia Pobłocka - Studia na wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej ukończyła w 2009 roku z wynikiem bardzo dobrym.

Laureatka wielu konkursów architektonicznych oraz nagród, takich jak Dyplom Roku 2009 Politechniki Gdańskiej - Nagroda Dziekana Wydziału Architektury oraz Nagroda Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów, I miejsce w konkursie na projekt zespołu handlowego w Sopocie, III miejsce zespołowo w konkursie na koncepcję zagospodarowania Wyspy Spichrzów w Gdańsku, wyróżnienie od Prezydenta miasta Gdyni, udział w konkursie „Concours International Arturbain” w Paryżu.)

Dysponuje doświadczeniem w budownictwie mieszkaniowym. Interesuje się architekturą muzeów, rysunkiem, malarstwem i poezją, architekturą wnętrz, astronomią oraz odkryciami naukowymi.

Jacek Pobłocki Jacek Pobłocki - Studia na wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej ukończył w 2009 roku z wynikiem bardzo dobrym.

Laureat licznych konkursów architektonicznych (np. I miejsce w konkursach: na projekt zespołu handlowego w Sopocie, Velux 2006 w Kwidzynie oraz III miejsce zespołowo w konkursie na koncepcję zagospodarowania Wyspy Spichrzów w Gdańsku, wyróżnienie w konkursie na kamienicę w Tczewie, udział w konkursie „Concours International Arturbain” w Paryżu).

Posiada doświadczenie zawodowe na stanowisku podinspektora w Urzędzie Miejskim w Wydziale Architektoniczno - Budowlanym. Specjalista od zaawansowanych technik komputerowych w projektowaniu, animacji i grafice.

Interesuje się architekturą współczesną, efektami specjalnymi w filmie, rysunkiem, muzyką i kompozytorstwem oraz sportem.